TWO HEARTS

Zespół muzyczny „TWO HEARTS”  istnieje od 1990 roku. Od początku swego istnienia zespół stara się wykonywać muzykę w bardzo profesjonalny sposób i podchodzi do każdej imprezy w sposób indywidualny, kładąc nacisk na najwyższą jakość wykonywania utworów.

Po kilku zmianach, zespół muzyczny w obecnym składzie tworzą ludzie, lubiący zabawę dźwiękiem. Wszyscy członkowie zespołu posiadają muzyczne wykształcenie oraz olbrzymią pasję i satysfakcję z muzykowania.

Naszą ofertę kierujemy do ludzi, którym zależy na dobrej oprawie muzycznej swojej imprezy. Nasz repertuar oparty jest na największych przebojach znanych zespołów muzycznych oraz polskich i światowych artystów. Zawsze szanujemy swoich klientów (gwarantując profesjonalną oprawę muzyczną każdej imprezy rozrywkowej).

„Two Hearts”, to zespół muzyczny na: imprezy okolicznościowe, wesela, wesela prawosławne, dancingi, prymicje, imprezy firmowe, bankiety, bale, eventy, koncerty, studniówki.

Obszarem naszej działalności jest nie tylko województwo podlaskie. Jesteśmy w stanie zagrać dla Was na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami.